Команда «Мережі АМЕР» побувала на виставці «AQUATHERM KYIV® 2026»
Команда Громадської спілки «Мережа агенцій економічного розвитку» у складі виконавчого директора Юрія Остряніна і керівника Ладижинського центру енергоефективності Дмитра Дрозда відвідала виставку «AQUATHERM KYIV® 2026».
Вона пройшла у Києві 14-16 травня. Серед учасників заходу — компанії, які демонструють обладнання, рішення та сервіси у сфері HVAC (Heating, Ventilation, & Air Conditioning). Це системи опалення, вентиляції та кондиціонування, які підтримують оптимальний мікроклімат у приміщеннях, а також обладнання в сфері водоспоживання, водовідведення та альтернативних джерел енергії.


Саме сучасні системи обліку водоспоживання дуже цікавить фахівців КП “Ладижинський водоканал”— бо вирішення проблеми несанкціонованих витрат води є важливим напрямком роботи для підприємства.
На «AQUATHERM KYIV® 2026» привернув увагу стенд компанії «IНПРEM», м.Київ, щодо сучасних інтегрованих систем обліку витрат води з використанням лічильників світових виробників. Такі лічильники дозволяють обраховувати витрати навіть 15 л/год, коли звичайні побутові лічильники ці витрати вже не рахують. І це дуже наглядно продемонстровано на стенді.
Також «На AQUATHERM KYIV мали можливість познайомитися з новим обладнанням, знайти потенційних партнерів для подальшої співпраці.
«Сучасні інженерні рішення — це необхідність для модернізації інфраструктури комунального сектору громад», — коментує Юрій Острянін.

«Відвідав виставку та форум AQUATHERM KYIV як керівник Центру енергоефективності. Для громад такі майданчики сьогодні — це вже не просто про “нове обладнання”. Це можливість побачити, як на практиці змінюється підхід до енергетики, теплопостачання та водної інфраструктури в умовах війни та майбутнього відновлення. Для себе ще раз підтвердив: енергостійкість громад формується не окремими проєктами, а системним поєднанням енергоефективності, локальної генерації, сучасного управління та якісного планування. Працюємо далі», — додав Дмитро Дрозд.



